Bochnia 2011

W dniach 18-19 listopada została zorganizowana po raz drugi wycieczka do Kopalni Soli w Bochni.

Młodzi adepci byli zachwyceni kopalnią, a zwłaszcza sposobem przekazu istotnych wiadomości na temat jej historii, sposobów wydobycia soli i ciężkiej pracy górników. Wizualizacja zastosowana do tego przekazu jest niepowtarzalna. Obrazy królów polskich opowiadające historię kopalni zwiedzającym, postacie włoskich kupców prowadząca ze sobą ożywioną dyskusję, czy film pokazujący sposoby pozyskiwania soli, a jednocześnie możliwość zobaczenia na własne oczy sprzętu górniczego, przepięknej kaplicy, która jako jedyna na świecie może poszczycić się tym, że przez jej środek biegną tory czynnej kolejki podziemnej, kapliczki wykute w soli, to tylko niektóre z atrakcji, jakie nam zaoferowała kopalnia.

Unikatowy, nowoczesny sposób przekazu informacji przeplata się w niezwykły sposób z historycznymi eksponatami najstarszej w Polsce kopalni soli.

W kopalni został przeprowadzony trening, podczas którego uczestnicy otrzymali ufundowane przez firmę Eko-Ins-Bud podkoszulki z logo Klubu. Następnie młodzi uczestnicy wycieczki miło spędzali swój wolny czas na dyskotece, grając z piłkę nożną czy też błogo odpoczywając w specyficznym, zdrowym mikroklimacie bocheńskiej kopalni.

Copyright © Młodzieżowy Klub Karate Shinkyokushin w Gromniku.. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio