Dzień Dziecka z Shinkyokushin

29 maja 2011r. odbył się II Piknik Rodzinny zorganizowany przez MKK.

Impreza zgromadziła bardzo dużo dzieci, które przyszły razem ze swoimi rodzinami, wzięła w niej również udział grupa niepełnosprawnych dzieci z Gminy Gromnik. W trakcie pikniku dzieci otrzymały podarunki z okazji „Dnia Dziecka”.

Jedną z większych atrakcji była przejażdżka na „rasowym” motocyklu. Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się „tatuaże” wykonywane przez nauczyciela plastyki z ZS w Gromniku, panią Małgorzatę Miłkowską, która wraz z grupą dziewcząt przyczyniła się do uświetnienia imprezy.

Odbył się szereg konkursów, które cieszyły się dużym powodzeniem, m.in. był to konkurs plastyczny, układanie rymowanek na temat antynarkotykowy i antyalkoholowy rozgrywki sportowe, a także pokaz talentów, w którym I miejsce zajęła Katarzyna Bauer i Katarzyna Kwaśna – dziewczyn wykonały taniec synchroniczny do muzyki. II miejsce zajęła Dominika Pruchnicka śpiewając piosenkę „Do kariery drzwi”; III miejsce zajęła Karolina Kozłowska pokazując akrobatykę.

Odbyła się również loteria fantowa, a i później między losy zostały rozlosowane nagrody główne, ufundowane przez Wójta Gminy Gromnik, Przewodniczącego Rady Gminy Gromnik z kilkoma radnymi i pana Jana Sterkowca – właściciela firmy Eko-Ins-Bud z Jodłówki Tuchowskiej. Były to: rower górski, odtwarzacz DVD i telefon komórkowy.

Copyright © Młodzieżowy Klub Karate Shinkyokushin w Gromniku.. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio