Spotkanie ze Świętym Mikołajem – 10.XII.2013

W dniu 10 grudnia Zarząd Młodzieżowego Klubu Karate w Gromniku zorganizował dla swoich podopiecznych spotkanie ze Świętym Mikołajem, w którym wzięło udział 80 dzieci należących do klubu.

Przeprowadzono wiele konkurencji sportowych, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Jednak największą frajdę sprawił dzieciom św. Mikołaj, który przybył na spotkanie z towarzystwie aniołków. Wiele uśmiechu i radości sprawiły najmłodszym uczestnikom pytania zadawane przez św. Mikołaja, a także możliwość pogłaskania jego brody. Wszystkie dzieci został obdarowane słodkimi upominkami, które zostały częściowo zasponsorowane przez Panią Marię Wojakiewicz z Tuchowa, oraz kalendarzami klubowymi.

Gwoździem programu były niepowtarzalne tatuaże wykonywane przez panią mgr. Małgorzatę Miłkowską (która od kilku lat jest członkiem honorowym naszego Klubu i bezinteresownie wspiera go w różnych działaniach), Julię Bednarz i Martynę Chorabik. Zarząd Klubu składa wszystkim osobom serdeczne podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy.

Copyright © Młodzieżowy Klub Karate Shinkyokushin w Gromniku.. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio