Zatorland – Kraina Dinozaurów – 28.IX.2013

Karatecy odwiedzili w tym roku Zator – krainę dinozaurów, mitologii, owadów, stworzeń wodnych i bajek. W dniu 28 września 2013r. odbyła się niezapomniana wycieczka do tajemniczych krain.

Dzieci miały możliwość obejrzenia różnych stworzeń, tych żyjących na Ziemi wiele milionów lat temu, a także tych bardziej współczesnych. To było dla nich niesamowite przeżycie, stanąć oko w oko z olbrzymim owadem albo gigantycznym, ryczącym, poruszającym się dinozaurem.

W parku bajek mogły zaś zobaczyć jak mieszkały: Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek i babcia, a także okropny wilk lub wiedźma, czy też inne postaci z bajek i baśni.

W parku mitologii podczas rejsu łodzią mogły zapoznać się z różnymi bóstwami mitologii greckiej – Hadesem, Herą, Zeusem, a także mitycznymi potworami: Tyfonem, Cerberem, i innymi.

Kulminację wycieczki stanowił lunapark, w którym mogły korzystać z wszystkich atrakcji bez ograniczeń, seans w kinie 5D – to wszystko sprawiło, że wycieczka była bardzo udana. Pierwszym pytaniem, jakie padło zaraz po wejściu do autobusu, było: „Kiedy znów tu przyjedziemy??”

Copyright © Młodzieżowy Klub Karate Shinkyokushin w Gromniku.. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio